Здоров'я

Чому чоловік не збуджується? Що робити коли не встає…

Ніщо не віщувало лиха, ніч на дворі, розстелене ліжко… і тут, немов стародавнє китайське прокляття зламало нефритове жезло самурая. Немов Пізанська вежа мляво нахилилася і нарешті впала. Ти чаклувала, як заклинач змій, делікатно вдавала, що все нормально. Але рано чи пізно довелося визнати очевидне – дружочок твого самця здався і тихенько відходить до сну. Що робити, якщо член партнера не встав? Чому чоловік не збуджується? У чому причини такої делікатної проблеми та як вийти з неї елегантноюю королевою, а не морським їжаком? До мами та подружок з таким не підеш. На щастя, ти маєш цю статтю.

Будь-який сексолог скаже вам, що причин для млявості пеніса може бути приблизно стільки ж, скільки прикладів жіночої логіки. Розбираються з ними вже постфактум, коли світло увімкнено, перше збентеження минуло, а в руці келих вина для заспокоєння нервів. Відсутність збудження – це той же підлітковий, перший секс, тільки зі мінусовим знаком: всі без поняття, що робити, всім учасникам дуже соромно і всі намагаються максимально вдати, що вони тут просто плюшками балуються. Розглянемо спочатку найголовніше, що ти маєш діяти чи не діяти в перші хвилини, коли стало очевидними – катастрофи не оминути, Титанік йде на дно, а твій чудовий вечір уже на дні разом з ним.

Твої перші дії

Насамперед, не поспішай з висновками. Як щойно ви лягли в ліжко, і ти обережно, але з цікавістю помацала його труси – не поспішай розчаровано закочувати очі. Чоловіки – вони мало в чому різняться від нас, як би нас не переконували книги та курси. Твоєму вершнику теж потрібен час, особливо якщо він звикає до нового стійла. Якщо ж час минає, ти пихкаєш з нульовим результатом, то тут зарубай собі в пам’яті деякі моменти і не забувай їх ніколи.

1. Не до жартів

Заради Бога, заради всіх сил природи, заради завітів «Сексу у великому місті» та нормального подальшого життя цього бідолашного – не смійся. Тобто, я, звичайно, сподіваюся, що ти розумієш, що реготати тикаючи пальцем – це найгірше, щоб ти вигадала би в цій ситуації (навіть просто зробити великі очі та вистрибнути у вікно, наче Зоро – це вже не так жахливо). Але є такі пані, яким паніка і збочене почуття гумору можуть підказати: «Гей, подруго, незручність можна згладити жартом». Тому жодних «у кого пізно встає, тому ніхто не дає» та інших приколів і жартів за триста. Жодних смішок та демонстрації твого почуття гумору. Запам’ятай, сміх жінки у ліжку під час проблемної ситуації – це довгі роки хлопця з комплексами та без можливості нормально інтиму з дівчиною.

2. Жодних умовлянь

Секс – це не дипломатія, умовити «малюка» стояти як кіл тут просто неможливо. Неймовірно безглуздо виглядає дама, яка навмисне ласкавим голосом, ніби звертаючись до психічно хворого, примовляє: «Ну, постарайся, дитино, пусечка, вставай, піднімайся». Тільки в пеніса вух немає, а от у хлопця є нерви, які й так здають, а тут ще й умовляння. Якби це працювало, ми керували б чоловіками в ліжку як іграшками.

3. Жодних жарких ігор

Намагатися осідлати подихаючий кінь – ламати собі ноги. Це не приказка досвідчених ковбоїв – це правда життя. Тому тільки спробуй уявити, як ти злякаєш навіть міцного чоловіка, який і так весь деактивований, якщо застрибнеш на нього наскоком з шаленими очима, що вилітають із орбіт, у спробах оживити його хіба що від жаху.

4. Ніякого ігнору

Демонстративно відвертатися на бік і активно починати редагувати анкету в Тиндері теж не варто. Як і просто відвернутися. Як і брати до рук телефон. Як і перейти до іншої кімнати. Він точно не хоче залишитися з проблемою віч-на-віч. Чому чоловік не збуджується це також твоя проблема, якщо це дійсно твій клханий, твоя друга половина.

5. Заперечувати очевидне

Скажемо прямо, такий сценарій виглядає просто неймовірно безглуздо. Хоча б тому, що це безкінечно робити виляд що все добре ти не зможеш, а чим більше будеш – тим гірше. Дойде до того, що він буде буквально тобі в обличчя тицяти пенісом, що впав, а ти дивишся в інший бік і тільки вигукуєш: «Що ти сказав, любий? Що? Не чую, втратив презерватив?». Образиш, ще й змусиш вважати, що в тебе явно проблеми із IQ.

Проблема є, але що робити?

Чому чоловік не збуджується? Треба зрозуміти, що така ситуація трапилася раз чи два таке буває – не біда. Але якщо вона постійна, то тут уже не до сором’язливості і заперечень очевидного. Насамперед саме тобі доведеться відставити паніку і діяти, наче солдат – зібрано та чітко. Впала, віджалася. Тобто прибрала безглузду посмішку і видихнула.

Не панікуй

У житті кожного чоловіка трапляються випадки, коли не вийшло. Це треба запам’ятати, бо саме від відчуття, що все нормально і треба відштовхуватись. Якщо ви сприймаєте це як трагедію, і в першу чергу, створювати її будеш ти – все це справді перетворитися на шекспірівську драму на три дії. Масштабне дослідження США, в 1992 року, у якому взяло участь 3000 чоловіків, показало, що чоловіки досягають оргазму у 90% випадків. Це ж опитування виявило, що 85% чоловіків хоча б раз чи два за все життя мали проблеми з ерекцією.

Дивись, навіть звичайний дотик та погладжування можуть вплинути на ерекцію. Позначитись на неї може взагалі майже все – невпевненість, зіпсований настрійб проблеми на роботі, дощ у четвер. Тому, звичайно, добре, що ти думаєш про свого коня як про секс-машину, але краще б не забувати, що він людина. Крім того, завжди можна пожвавити пристрасть у спальні, використовуючи секс-іграшки, що гарантують оргазм. Усвідомивши, що може довести тебе до піку блаженства без ерекції, чоловік перестане зациклюватися на проблемі, йому стане спокійніше та легше – це важливий крок на шляху до відновлення здоров’я та енергії.

Контролюй емоції

Ти маєш бути спокійною, як кілер “на деле”. Кілер, який вбиває нерішучість твого партнера. Не показуй смуток на твоєму обличчі. Будь спокійна, доброзичлива. Мабуть, мама казала тобі, що чоловіки – ті ж діти, і в цій ситуації ти зможеш у цьому переконатися.

Веди діалог

Так, я чудово розумію, що тобі непросто теж і що в такий момент мріється бути де завгодно, навіть у парку Юрського періоду. Але тільки уяви хвилювання хлопця у цьому випадку. Йому набагато, набагато важче та образливіше, ніж тобі. Запевни його, що все нормально. Заспокой, що ти не ображена. Говори йому навіть самі банальні речі – з усіма буває наступного разу вийде. Тільки спробуй не шкодувати і не співчувати – чоловіки жалість не виносять і почуваються неповноцінними.

Спробуй взяти реванш вранці

Ранкова ерекція – це як джек-пот для тих, хто хоче застати «стояк» у хлопця.

Навіть намагаючись чинити опір природі, у 90% чоловіків буває ранкова ерекція. У цей час його найпростіше порушити і довести до оргазму. Це звичайні еволюційні механізми, які не зникли протягом тисячоліть.

Інна Бун, врач-гинеколог

На жаль, список дій простий і малий, але від цього не менш ефективний. Просто не замикайся, будь спокійною і доброзичливою – цього вже буде достатньо, щоб він розслабився. Статистика показала нам, що 85% хоча б раз мали проблеми з ерекцією. Що ж, за такого великого відсотка рано чи пізно ти все одно потрапила б у цю ситуацію. Тож це не трагедія. У жінок немає оргазму з багатьох причин, сильна частина людства теж не залізна.

Якщо не встав раз чи два

Отже, тепер, наче Індіани Джонс, докопаємося до скарбу істини, чому так відбувається і що робити? Дивимося на статистику та заспокоюємо себе. Згідно з опитуванням Канзаського університету, проведеного в 2014 році, можна виділити основні причини разових проблем з ерекцією.

Настрій

Це не тільки в тебе може боліти голова і ти просто не в дусі, і взагалі відстань. Немислимо уявити, щоб чоловікові не хотілося сексу. Як так, він мачо, він же самець. Реклама та масові медіа зробили злий жарт – відмовитися від статевого акту неможливо. Але все не так райдужно у реальному житті. Більшість хлопців скажуть, що в них не встав, бо немає настрою, втомився, зажурився і таке інше.

У вас це вперше

Кошмар і моторошна несправедливість, але проти природи не попреш. Розумію, що це прикро приблизно так само, як і кінцівка «У всі тяжкі». Але хвилювання відіграє свою роль. Уяви тільки себе на його місці. Ти довго добиваєшся дівчину, весь вечір у ресторані потієш і натужно шукаєш теми для спілкування, коли вона сидить поряд, усміхається і дуже смачно пахне, і навіть сміється з жартів, потім ти повинен придумати, як заманити її додому, щоб не славитися гаманцем, потім ти маєш роздягнутися і постати перед нею як під час судного дня, в чому мати народила, і не факт, що у тебе там болт, яким можна вбити. Так що…

Часта мастурбація

Адже мама казала, що пустувати одному будинку не можна, і лякала всякими страшилками, що рука волохатою стане! Не стала, все виявилося набагато гіршим. Постійно стимулюючи «дружка», чоловік привчає його до «жорстких» відчуттів, адже у піхву все ніжно. Вихід один, і він явно не сподобається хлопцям. Прийняти тимчасове табу на онанізм і подібно до ченців з Шаоліня, не бачити і не заохочувати себе, дивлячись на принади оголених дівчат на фото.

Ти занадто гаряча штучка

Так-так, замикає рейтинг така цікава причина. Приблизно те, що з перезбудженням. Чоловік може вважати тебе занадто, прямо занадто сексуальною та привабливою, що просто губиться у твоїй присутності. Навіть якщо ти не модель, не будемо скидати з рахунків старе-добре кохання. Істина досить кумедна: хлопець охочіше і простіше переспить зі страшненькою для нього дамою, а ось з красунею в його понятті нервуватиме. Тож не поспішай отримувати комплекси та брати обітницю цнотливості.

Систематична проблема? Пора до лікаря!

Все набагато гірше, якщо проблема не пропадає місяцями та роками. Чому чоловік не збуджується? Це питання вже до лікаря. Найчастіше тут потрібен вже досвідчений фахівець, а не розмови та статті в інтернеті.

Чим швидше чоловік звернеться до лікаря – тим менше проблем і їх наслідків. При затягуванні може дійти до операції та тривалого курсу у психолога.

Керол Квінсексолог, автор книг про секс

Але пам’ятайте, що залишається невеликий шанс, що поведінка вашого партнера – норма його здоров’я. У всіх людей різний темперамент, саме тому важливо звертати увагу на сумісність. Тільки лікар зможе сказати, чи це так насправді. Якщо тривалий час у чоловіка взагалі немає ерекції або вона є, але дуже слабка (пеніс встає не до кінця), то причини можуть критися в анатомічних дефектах – порушення в артеріальній системі, непроходження нервового сигналу, ураження м’язів статевих.

Буває й так, що у чоловіків спостерігаються ендокринні проблеми. Але разом з цим ти помітиш, що твій бойфренд почав говорити, як зірка мюзиклу, тонко і дзвінко, у нього не росте борода і взагалі волосся пахвами та в інших зонах, а на стегнах і сідницях став з’являтися жир (і це не від того, що ти годуєш його виключно котлетками).

Що можеш зробити саме ти?

Якщо лікар не виявив серйозних проблем, які потребують медикаментозного лікування, можуть бути взагалі банальні причини стану нестояння.

Неправильний раціон

Перестань годувати його як на забій, і все налагодиться. Більше зелені, білка, менше шкідливостей та менше порції. Поліпшення настануть уже за місяць. Не гидувати також природними афродизіаками.

Пристрасть до алкоголю та куріння

А тепер згадай цей милий напис на цигарках «Куріння викликає імпотенцію». Згадала? Тож не дивуйся, якщо він курить по пачці на день. Алкоголь сюди. Келих вина перед сексом розслабить і налаштує на потрібний лад, а пляшка змусить його мляво копошитися і в результаті хропіти на тобі.

Втома та стреси

Неприємності на роботі, запара та безсоння теж можуть впливати на ерекцію. Тому, як тільки він виспиться і знову відчує себе королем офісу, ви знову гратимете в ліжку.

Чому чоловік не збуджується треба зрозуміти, що осічки бувають у всіх, чи це актор порно, чи Вася із сусіднього під’їзду чи ваш жеребець. Відносись до ситуації простіше, не відвертайся від чоловіка, і тоді він цінуватиме тебе вдвічі більше, розуміючи, що ти приймаєш його і таким. І побоїться піти в іншої, адже вона не обов’язково буде такою ж терплячою.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button