Життя

Чому чоловіки брешуть часто і безсовісно

Твій чоловік тебе часто дурить? Тобі здається, що ваше життя переповнено недомовленостями і сумнівами? Ти не самотня, ці ж почуття відчуває більшість жінок. Давай поговоримо про це і постараємося з’ясувати, як жінці поводитися, якщо чоловік бреше.

Як пише TVNET з посиланням на інтернет-видання lady.tochka.net, 87% людей обманюють когось щогодини. За статистикою, звичайнісінький чоловік бреше набагато частіше середньостатистичної жінки: чоловіки брешуть 5 разів на день, а жінки всього лише 3.

Останні соціологічні опитування показують, що чоловік найчастіше бреше, тому що:

  • що приховує симпатію до іншої жінки – 51%;
  • применшує кількість випитого алкоголю – 26%;
  • зрадив – 21%;
  • поїхав розважатися, а жінку залишив на самоті – 14%;
  • хоче виправдати дорогу покупку та перебільшує її потребу — 13%.

Причини чоловічої брехні

1. Часті сварки та проблеми у відносинах. Коли чоловік і дружина постійно лаються і не можуть зрозуміти один одного, чоловік починає вигадувати будь-які приводи, щоб уникнути сварок.

2. Коли чоловікові стає нудно із жінкою. Нудьга – одна з найчастіших причин, які змушують чоловіка говорити неправду. Особливо, якщо брехня стосується того, як чоловік проводить вільний час.

3. Емоційне незадоволення. Якщо дружина надто зайнята роботою, кар’єрою та дітьми, чоловік відчуває емоційний вакуум. Або ж жінка надто холодна, і стосунки, здається, просуваються до завершення. Тоді чоловік і починає дурити з приводу і без приводу, намагаючись таким чином привернути до себе увагу коханої.

4. Бо брехали батьки. Батьки часто брешуть дітям і один одному, і для дитини брехня стає повсякденною звичкою. Часто брешуть просто так чоловіки, яких обманювати на власному прикладі навчили батьки.

5. Жага сексуальних пригод. Прагнення мати інших жінок, спрага нових сексуальних відчуттів – той двигун для чоловіка, який змушує чоловіків йти буквально на все. В цьому випадку чоловіки заводять коханок тому і брешуть.

З яких слів починається чоловіча брехня:

Ні, я тільки трохи випив..

У мене все гаразд, нічого не сталося.

Там не було мобільного зв’язку…

Я зовсім один, тут нікого немає…

Це коштувало недорого, і це потрібна річ…

Я вже їду, скоро буду… Я в пробці…

Пробач, я не чув твій дзвінок…

Ти схудла…

Це саме те, що я хотів…

Як уникнути чоловічої брехні

Це практично неможливо, адже брешуть все і завжди. До того ж чоловіча брехня – це, як правило, виправдана брехня на благо самої жінки.

Ми часто брешемо не тому, що підлі, а просто тому, що не хочемо засмучувати жінку.

Ситуація: ти, довірливо заглядаючи у вічі, питаєш у чоловіка, поставивши на стіл вечерю: «Ну що, смачно?» І як можна в таку хвилину сказати: «Так, взагалі-то, не дуже…»

Або інша: ви йдете в гості, ти одягла свою улюблену сукню, з якої трохи виросла, і запитуєш: «Я не погладшала?» Ну добре, скаже чоловік правду, що буде? Вечір зіпсований, у гості ви не підете чи підете у поганому настрої. Та ще після грандіозного скандалу на ім’я «Ох, я гладка! Ти мене не кохаєш!” Навіщо таке треба, краще збрехати.

Або інша історія: чоловік зустрічається з друзями пива попити, про те, про це поговорити. Так, він знає, що буде вдома далеко після опівночі. Але хіба жінці можна про це чесно сказати? Бо ж не відпустить. Краще вже сказати, що це не надовго або, взагалі, що затримали на роботі.

Якщо чоловік бреше, щоб не засмучувати тебе, мабуть, варто переглянути свою поведінку.

Може, ти занадто часто зриваєшся і скандалиш?

Про труднощі та неприємності на роботі теж, до речі, брешуть багато чоловіків. По-перше, не хочуть, щоб дружини нервували, по-друге, щоб критикували їх за погану роботу. Обидва мотиви цілком зрозумілі, проте ошуканими жінки все одно не хочуть бути. Ну скажи, поклавши руку на серце, навіщо тобі знати все про “боса-козла” та мої запізнення?

І так думає більшість чоловіків. Жінкам варто змиритися з тим, що чоловік прагне вирішувати свої проблеми самостійно, адже це дуже похвально та по-чоловічому.

Гірше, звичайно, коли чоловік бреше на початку стосунків, обіцяючи дівчині золоті гори. Але й зрозуміла така брехня можна: іноді бажана жінка здається такою недосяжною, що просто дух захоплює.

І тому лише брехня може врятувати ситуацію. Думаю, такою брехнею «заради кохання» грішать багато чоловіків у період залицянь, дуже вже хочеться здаватися краще, ніж є. І тут нас можна зрозуміти – у всьому виною ваша чарівність.

Буває, що чоловік свою брехню взагалі брехнею не вважає. Просто не розповів, не доказав, не вважав за потрібне повідомити – все це ознаки чоловічої самостійності. І не варто на них бурхливо реагувати. Якщо, звичайно, брехня не стосується зради. Але, знову ж таки, брехня про зраду – брехня на благо, адже правда однозначно зруйнує відносини. Тож чи варто допитуватися правди у чоловіка? Може, йому видніше, що тобі треба знати, а що ні?

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button