Життя

Чому чоловіки заводять коханок. Причини зрад

Навряд чи жінки колись зможуть зрозуміти, чому чоловіки їм зраджують. Дивно, але факт: чому чоловіки заводять коханок, навіть якщо на сімейному фронті в них все безхмарно. Питається, навіщо? Адже йдеться: «третій – зайвий». Однак, незважаючи на приказку, ця сторона трикутника все ж таки з’являється. Про те, навіщо чоловікам потрібні коханки, наша сьогоднішня стаття

Чому це трапляється? Чого ж не вистачає у своїй сім’ї? Психологія чоловіків: навіщо потрібна коханка

ТОП-6 причин, навіщо чоловікам потрібні коханки

Невже представника сильної статі щось не влаштовує вдома, якщо йому спало на думку знайти зв’язок на стороні? Дружина перестала йому подобатися, чи він раптово закохався, і тепер весь у мріях про таємні побачення з іншого? А може, він уже серйозно планує своє життя в новій родині?

Шлюб далеко не завжди ідеально міцний як моноліт, більшість шлюбних спілок нагадують не надто досконалі архітектурні конструкції, іноді навіть схожі на карткові будиночки. Одного разу може настати така ситуація, що вся ця тендітна будова зруйнується від найменшого непорозуміння, і всі спроби її відтворити будуть заздалегідь приречені на провал. Тоді один із подружжя (найчастіше це чоловік) легко може наважитися уникнути проблем за допомогою зради.

 • У відносинах із дружиною зникла новизна. Банально, але це найчастіша причина «походу ліворуч». Так відбувається через те, що сімейне життя перетворюється на рутину, в ньому вже немає радості, новизни, воно все більше переростає в похмурий обов’язок, рутину. Де знайти свято серед буднів? Чоловік починає шукати паралельні стосунки, виправдовуючись тим, що вони «окриляють». До того ж зрада дозволяє уникнути щоденної метушні, а деякий ризик дає гостроту і нові відчуття в житті. При цьому почуття дружини може навіть спалахнути з новою силою.
 • Закоханість у іншу жінку. Кохання ще ніхто не зміг пояснити з раціональної точки зору. У ній немає нічого передбачуваного. Окрім, мабуть, того факту, що нинішні відносини у кращому разі перебувають на стадії занепаду, а в гіршому – на межі остаточного розриву. Пару колись люблячого подружжя вже ніщо не пов’язує. Закоханість в іншу жінку не виникає на тлі постійних сімейних сварок, як помилково вважають деякі, адже «милі лаються – тільки тішаться». Вона приходить у той момент, коли у відносинах вже виникла дуже велика тріщина
 • Пошук підтримки на стороні у коханці. Навіть дуже гарна зовнішність, доглянутість та шарм жінки не можуть гарантувати, що їй не зрадять. Так, будь-якому чоловікові імпонує, коли поруч знаходиться сліпуча красуня і витончена леді, але якщо в парі немає довіри і емоційної близькості, то партнер щосили намагатиметься заповнити порожнечу, що виникла в душі. Також коханка йому знадобиться з метою самоствердження. Поряд із звичайною, невибагливою жінкою легше відчути власну значущість, розслабитися.
 • Якщо коханка сприяє очевидній вигоді. Не секрет, що кар’єра для чоловіків означає більше ніж для жінок. Заради кар’єри деякі чоловіки можуть поступитися багато чим, у тому числі не посоромляться і змінити свою супутницю. Для досягнення важливої мети вони цілком здатні застосувати свої чари на відповідному об’єкті.
 • Заради іміджу («у кожного чоловіка має бути коханка»). Буває й те, що статус диктує манеру поведінки. Люди, які обіймають високі керівні посади, мають і відповідні положення коханок. Думка дружини в цій ситуації не береться до уваги, головне те, що пасія має бути ефектною. Вона підкреслює в очах оточуючих статус чоловіка та його смак. Цей стереотип існує у представників сильної статі, не схильних до справжніх почуттів та вірності. Їх більше хвилює, що скажуть оточуючі, ніж власна думка.
 • Щоб компенсувати неповагу у будинку. Якщо дружина звикла демонструвати вдома байдуже і зневажливе ставлення до чоловіка, він завжди буде радий піти туди, де йому аплодуватимуть за відремонтований кран і сміятимуться його жартам.

Навіщо одруженому чоловікові потрібна коханка

Звичайно, можна дуже довго перераховувати, чому чоловікам потрібні коханки. Виправдання та пояснення зрад фізіологією чи стереотипами – насправді не більше, ніж жалюгідні спроби підігнати велику проблему під маленьку схему. Не всі чоловіки – запеклі самці, зовсім не кожен полігамен і тільки і мріє завести коханку. Є й ті, для кого ідеалом є міцна сім’я та вірність своїй обраниці.

Дехто з коханок упевнений у тому, що нормальний чоловік ніколи не «піде ліворуч», маючи хорошу дружину. На жаль, це далеко від істини. Навіть жінка, що складається з одних переваг, не може бути повністю впевнена, що партнер не зрадить їй ніколи. І причина зовсім не в тому, що чоловік – самець. Просто всі люди різні, а в сімейному житті трапляються «злети та падіння». Не у кожній сім’ї завжди тиша та спокій. Навіть у найзразковіших союзах трапляються негоди: нещодавно безхмарний обрій раптово затягується темними хмарами, палають блискавки і ллє крижана злива.

Як зароджується зрада

Побутові проблеми та справи в цьому випадку можуть допомогти уникнути дійсності. Жінка – хранителька вогнища, і їй доводиться дбати про те, щоб підтримувати в ньому вогонь. Чоловік же самолюбний. Не знайшовши тепла під домашнім дахом, він вирушає шукати те місце, де можна відігрітися. А хто шукає, той завжди знайде. Десь недалеко чекає на нього самотня жінка, готова дати притулок і обігріти мандрівника. А йому вже й не хочеться йти від неї. Ось зрада і відбулася.

Припустимо, якщо в сім’ї стався скандал, ще можна зрозуміти, чому чоловікам потрібні коханки. Дружина надто принципова, чоловікові хочеться душевності та людського тепла, а тут раптом підвернулася так само самотня, готова вислухати пасія. Вона нічого не просить, нічого не чекає. У притулку у такої коханки чоловік чекає на закінчення сімейної бурі. Як можна логічно пояснити зраду, коли вдома все спокійно, а дружина досить розумна і цілком приваблива? Навіщо потрібний у цьому випадку «похід ліворуч»?

Давайте розберемося чому чоловіки заводять коханок?

Це вже інший бік зрад сильної статі. Багато чоловіків схильні надмірно ідеалізувати прекрасних жінок. Як не дивно, але ця тенденція не така рідкісна в наш час. Чоловіки несвідомо прагнуть придуманого ще в дитинстві поетичного образу і шукають його у всіх жінках, що їм трапляються. Уявивши, що супутниця і є та найбажаніша героїня їх мрій, вони потім швидко розчаровуються, бо сімейне життя – це далеко не казка. Якось чоловік раптово розуміє, що його дружина – звичайна людина. І живе вона не як фея, а так само, як усі: їсть, спить та задовольняє потреби організму.

Романтичного ідеаліста таке відкриття засмучує. Якщо по дорозі його постає «прекрасна незнайомка», вона швидко може зайняти вакантне місце коханки. Чоловікові здається, що ось тепер він справді знайшов свою мрію. Звичайно! Адже він не бачив цю жінку в сімейній обстановці. Вона ретельно готується до зустрічей, про побутові проблеми навіть не згадує, стежить за собою, у старенькому запраному халаті і в бігуді перед ним не ходить. Ангел у плоті, чи не так? Чарівність триватиме недовго. Як сказав класик: «Любовний човен розбився на побуті». А чоловік знову готовий до пошуку своєї прекрасної дами, чи надовго з нею залишиться?

Це досить популярна відповідь на питання чому чоловіки заводять коханок. Не позаздриш тій представниці прекрасної статі, якою дістався чоловік-шукач прекрасної дами. Доля її не така вже й приємна. Достатньо будь-якого відхилення від досконалості, і наш герой буде розчарований. В принципі, якщо добре постаратися, можна втримати і таку високу планку, але чи потрібно, адже все це вартує великих сил і нервів. Складно постійно вдавати не тим, хто ти є. Рано чи пізно виявиться щось людське, адже крил у вас таки немає. І хто знає, що після цього витворить ваш ображений у найкращих почуттях благовірний. У кращому разі замкнеться в собі, а в гіршому – попрямує на пошук свого недосяжного ідеалу. Невідомо. Тому гарно подумайте чому чоловіки заводять коханок і чи воно особисто вам треба?

А якщо коханка не гарна, а справжня “баба-яга”?

Добре. Чому в чоловіків з’являються красиві коханки, які співчувають, ми ніби розібралися. Але не так вже й рідко трапляється, що суперниця і за зовнішністю, і за характером сильно поступається дружині! У чому ж тут каверза? Традиційна сім’я припускає, що чоловік у ній – здобувач та надійний захисник. Будь-який нормальний представник сильної статі готовий до цієї ролі та намагається відповідати вимогам. На жаль, не завжди це виходить, причому з цілком об’єктивних причин: то фінансів не вистачає, то кар’єра склалася невдало, якісь проблеми ніяк не вдається вирішити, незважаючи на всі зусилля. Чоловік не відчуває своєї ваги навіть якщо його партнерка не пред’являє до нього якихось особливих вимог і намагається ставитися до ситуації з розумінням. Він вважає себе винним у тому, що відбувається.

Але раптом поряд з ним з’являється жінка, яка ставиться до нього з захопленням і прямо-таки обожнює. Вона нічого не вимагає, не змушує щось робити, захоплюється всім, що робить лицар. У відповідності з його боку можна довго не чекати. Жінка серця – наче антидепресант: ось ще одне пояснення, навіщо чоловікам потрібні коханки. Чоловік відчуває мир та гармонію поряд з нею. Коханка завжди рада вкрити його у своїй затишній нірці та подарувати своє тепло. Тут абсолютно неважливо, краще вона обличчям та фігурою, ніж законна дружина, чи просто «Баба Яга». Головне, що перед чоловіком благоговіють та задовольняють його самолюбство.

Зрозуміло, буває і так, що чоловіки заводять коханок тільки тому, що ті юні та гарненькі, тому що секс із дружиною не задовольняє, через те, що вдома надто часті сварки тощо. Про таку поведінку вже багато разів писали, причини її зрозумілі як день. Нам поки що не дуже ясно інше: чому, маючи від коханки чи не все, про що він так довго мріяв, чоловік тим не менш не поспішає розлучатися з дружиною?

Погляд коханки: чому чоловік йде до неї

Ось що думають із цього приводу самі коханки:

«Чоловіки не терплять одноманітності, ось чому їм потрібні «подружки». А також іноді представник сильної статі хоче побитися з начальником, але зі зрозумілих причин не робить це. Залишається лише одне: сублімувати це у секс. Чому він іде саме до мене? Бо потім він одягається, затягує краватку і крізь зуби розповідає, як сильно ненавидить цього Івана Івановича.

А я спокійно підтакую і відповідаю: «Приходь завтра, я приготую твою улюблену страву, ти відпочинеш». І він звичайно повертається, тому що йому необхідно розслабитися. Відчути свою значущість і обміркувати в тиші та спокої, як вчинити. А дружина так само, як я, не скаже: у неї на шиї побут, діти. Вчителька старшої дочки – дурниця, син знову заліз у борги, а молодша дочка хоче пірсинг у пупці. Для неї секс – обридлий обов’язок, та й то лише «в позі колоди». Їй загалом нецікаві проблеми чоловіка. Вона вважає їх нісенітницею, яка не заслуговує на увагу. Мені теж начхати на цього Івана Івановича, але я не даю це зрозуміти, і в мене є час і сили прикидатися. Ось і вдповідь чому чоловіки заводять коханок. Як то кажуть, нічого особистого, лише бізнес. Тобто в цьому випадку секс.

На жаль чи на щастя, але жінки – набагато більше егоїстичні, ніж чоловіки. Як би це сказати… Нам треба все й одразу, але при цьому від одного чоловіка; чоловікам у свою чергу теж треба все й одразу, але – від різних жінок».

Як переконатися, що у чоловіка коханка

Слід спочатку обов’язково переконатися, чи є коханка у чоловіка дійсно, чи ви себе накручуєте. Будьте спокійні та спробуйте розмірковувати об’єктивно. Вам допоможе наш тест. Якщо у чоловіка насправді є пасія, це буде видно за такими ознаками:

 • Зовнішність. Зрадник намагається виглядати “з голочки”, щоб не “вдарити в бруд обличчям” перед новою пасією. Його гардероб оновлюється, ваш чоловік несподівано починає надавати значення своїй зачісці, одеколону, одязі, особливо нижній білизні. Частіше і ретельніше голиться. Особливо це помітно, якщо коханка набагато молодша.
 • Холодність. Чоловік стає байдужим до домашніх справ та проблем. Байдужий погляд, неуважність, небажання вести розмову – це дуже небезпечні ознаки. Буває і навпаки – почуття провини диктує поведінку, що виражається у нападах ніжності. Докори совісті зрадники намагаються прикрити надміром турботи та уваги, яких вони раніше не виявляли. Це має вас насторожити.
 • Зниження активності у статевому житті. Ваш чоловік, який завжди був дуже наполегливим, різко перестав наполягати на сексі. Це може говорити, що він знайшов собі радості на стороні. Задовольняючи свої потреби поза домом, він уже не виявляє зацікавленості у своїй законній дружині. Особливо активні чоловіки примудряються підтримувати інтимний зв’язок з обома. Зраду видає незвична винахідливість: нові пози, якісь нові навички. Експериментатор намагається внести до сімейного життя набутий на боці досвід.
 • Відрядження. Роботою традиційно дуже легко «прикритися». Спробуйте дізнатися про справжні причини відсутності чоловіка вдома. Можливо, йому нема в чому виправдовуватися, і відрядження – службова необхідність. Проте краще переконатися, адже це – найпоширеніший спосіб виправдання.
 • Зменшення фінансових прибутків. Чоловік начебто працює багато, а грошей більше не стає. Якщо він завів коханку, то частина доходу піде на догляд: букети, цукерки, подарунки. Додому невірний чоловік приносить звичайну суму, навіть, можливо, менше. Запитайте його “в лоб”, куди він витратив гроші, і подивіться на реакцію. Але не поспішайте звинувачувати, можливо, ви неправі, а ваш чоловік – чесна та порядна людина. Ошуканець завжди викрутиться, бо придумав виправдання заздалегідь. Краще зачекайте, поки ситуація проясниться.
 • Різні дрібні деталі. Наявність коханки підтвердять усілякі нюанси. Знайдена на одязі волосинка іншого кольору, незнайомий запах парфумів, часті дзвінки – попереджувальні сигнали. Огляньте його портмоне: там можуть бути докази (презервативи, чеки, записки). Вони допоможуть вам зрозуміти, чи має чоловік інтимні зв’язки на стороні.

Якщо у вас є своє пояснення чому чоловіки заводять коханок, то залишайте коментар.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button