Природа і екологія

Де можна в Києві здати неробочі електроніку, CD-диски та побутову техніку

Екологи суворо попереджають, що старiй побутовiй технцi не мiсце на звалищах. Тому свiдомих людей цiкавить питання де можна в Києві здати побутову техніку. Пропонуємо ознайомитись з різними підприємствами та організаціями що неодмінно допоможуть вам з цим питанням.

Програма “Пункт прийому техніки”

В Києві діє програма по утилізації старої побутової техніки. Приймаємо безкоштовно:

  • великогабаритну (пральні машини, кондиціонери, мікрохвильовки, холодильники, пилососи, телевізори тощо)
  • дрібну техніку (кавоварки, електрочайники, електричні бритви, фени, м’ясорубки, тостери, соковижималки, мiксери та iнше)
  • електроніка, оргтехніка та компютерна техніка (магнітофони, флешки, планшети, мобілки, клавіатури та мишки,  принтери, зарядні пристрої, ноутбуки, радіоприймачи, фотоапарати, ксерокси, сканери, електронні книги, материнські плати, друкарські машинки, комутатори і навіть пейджери)

Ми знаходимся прийому знаходиться у місті Києві за адресою: вул. Полковника Шутова 16 (прохідна заводу «Аналітприлад»). Графік роботи: щосереди з 9:00 до 18:00.

Контактні номери телефонів: 097 168 14 82 Олександр  та 091 623 73 91 Василь

Утилізація компакт-дисків

з 20 лютого 2019 року, на станції глибокого сортування сміття на вулиці Саперно-Слобідській почали приймати на переробку CD-диски та вінілові платівки. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook організація «Україна без сміття». За словами активістів, такого роду відходи будуть передані дружній компанії Re-beau, де їх перетворять на чарівні прикраси. Усіх, кого зацікавила така ініціатива, просять по можливості приносити диски у їхній пластиковій коробці. Грфік роботи станціїї тут

Нагадаємо, у Києві також приймають на переробку поламані парасольки.

Як раніше повідомлялось у  Києві відкрилася перша станція прийому сортованих відходів біля магазину. Потім такі об’єкти з’явилися у Дарницькому та Деснянському районах. Про те, як працює започаткована активістами станція глибокого сортування No Waste Recycling Station, а також про проблеми утилізації відходів читайте у замітці .

Центр управління відходами

оголосив про запуск безстрокової акції щодо прийому неробочої техніки від населення. В рамках ініціативи у Києві відкрили перший пункт прийому неробочої техніки, куди можна приносити старі неробочі телефони, дроти, мишки, принтери, ноутбуки та навіть бойлери. Інакше кажучи, всю непотрібну електроніку, яку давно треба було викинути, але ніяк руки не доходили.

Центр знаходиться за адресою вул. Шутова, 16, на території заводу «Аналітприлад».

Техніку приймають щосереди з 9:00 до 18:00. Техніку приймають безкоштовно. Винятком є батареї та лампи. За кожну лампу — 3,8 грн., а батарейки приймають за ціною 130 грн. за кг.

Сторінка Центру у фейсбук

Для підприємств та населення діють Екологічні інвестиції

Це компанія створена активістами та небайдужими людьми і працює в сфері утилізації побутових відходів в Києві.  В основному працюють з приватними підприємствами. Але раз на місяць-два проводять акції по роботі з населенням.  Приймають досить широкий спектр старої техніки: лампи, акумулятоори та батерйки, дрібна та великогабаритна побутова техніка, монітори, дісплеї, гаджети тощо. За подіями потрібно стежити на їх фейсбук-сторінці.

Адреса вул. Верхній Вал, 4-А, офіс 315-А, 3 пов. Киев, Украина 04073

Телефони: 044 209 63 96, 067 223 18 32

Для юридичних осіб діє Екологічна лабораторія

Де можна в Києві здати побутову техніку для підприємствам юридичним особам? Екологічна лабораторія підприємство для утилізації побутових відходів в Києві, що працює з юридичними підприємствами. За певну платут тут нададуть послуги з утилізації побутової техніки, офісної оргтехніки  та інше. Для цього треба звернутися за контактами нижче попередньо скалвши спсиок непотребу, якого вам потрбіно позбутися швидко і грамотно (без шкоди для навколишнього середовища). Тут, згідно договору вам утилізують ваш непотріб нададуть акт виконаних робот. Все як згідно еклогічних норм та закону. Контролюючи органи не матимуть до вас претензій.

Адреса: вул. Автозаводська, 2.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button