Бізнес

Фильм “Основатель” / “Засновник”. История Макдональдса

В Америці не було такого місця під сонцем, в якому не побував би Рей Крок. Підприємець з Іллінойсу він знаходиться постійно в дорозі, катаючись по всіх штатах і пропонує свій товар. Він намагався заробити на багатьох видах продукції, але зараз намагається просувати апарати для виготовлення молочних коктейлів, які не мають належного попиту.

Випадково він натикається на «Макдональдс», невелику, але дуже успішну, закусочну, що окремо стоїть на дорозі в Каліфорнії. Належить вона двом братам Діку та Маку Макдональдам. Їхній ресторан надає відвідувачам вже готове меню гамбургерів, картоплі фрі та напоїв. Важлива відмінна риса, у ньому перероблений процес приготування їжі з точністю до хвилини і розібраний кроками. Головний герой розуміє, що цей бізнес матиме успіх та розповідає власникам про концепцію франчайзингу по всій країні. Зіткнувшись з ідей маленького та затишного закладу від невпевнених господарів, Рей створює серйозну ситуацію і ставить їх у жорстке становище, що дозволило відібрати компанію та створити одну з найвідоміших імперій у сфері швидкого харчування на мільярди доларів.

Просимо вибачення за російськомовну версію фільму, але україномовної версії фільму Засновник немає на даний момент в мережі. Дивіться цей чудовий фільм про бізнес “Онсователь”/ Засновник в онлайн на нашому сайті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button